Dag van de vrijwilliger

Op 7 december was het de dag van de vrijwilliger. We prijzen ons bij de SWOP gelukkig met een geweldig team van zo’n 350 trouwe vrijwilligers. In de Gemeente Pijnacker – Nootdorp zijn nog veel meer vrijwilligers actief, binnen allerlei soorten organisaties. In de Telstar van 6 december werd in de ‘vrijwilligers special’ aandacht besteed aan een aantal van deze vrijwilligers en hun werk. Een initiatief vanuit de gemeente om waardering te tonen voor alle vrijwilligers actief binnen onze gemeente, zij maken het verschil!

Bekijk hier de vrijwilligers special

Kijk zeker ook op pagina 10 en 11, waar vrijwilligers van ons eigen team vluchtelingenbegeleiding (Shahira, Olaf en Jozef) hun verhaal doen.

Ben je geïnspireerd geraakt en zou je ook vrijwilligerswerk willen doen? Bij de SWOP of bij een andere organisatie in onze gemeente. Kijk op onze pagina Vrijwilligerswerk voor meer informatie en de vacaturebank.